Матеріали педагогічної діяльностіОПИС РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РОБОТИ ВИХОВАТЕЛЯ КУ ЦРД «ПРОЛІСОК» ДМР ЧОРНОЇ СВІТЛАНИ ЛЮДВІГІВНИ


У 2017 році – прийняла участь у проведенні практичної частини для слухачів курсів підвищення кваліфікації ХОІППО в Дунаєвецькому районі. Провела заняття-гру «Як овочі на ринок потрапили»
У 2016р. в рамках Програми розвитку організації об’єднаних націй в Україні  прийняла участь у  Всеукраїнському конкурсі «Сталий розвиток – наш вибір» у номінації Я навчу свою родину бути ощадливою - подала матеріали  «Достаток починається з ощадливості»
  У 2016 році взяла участь у обласній виставці передового педагогічного досвіду, відзначена дипломом І ступеня.
У 2016 р. -  публікація у  Бібліотечці вихователя дитячого садка  надруковано матеріали  педагогічного тренінгу «Формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дітей дошкільного віку»
2017 р. червень – публікація в електронній газеті «Дошкілля Хмельниччини» -  «Милий садок, пора в дорогу…Подорослішали твої «пташенята»
12.05.2017р. – публікація у електронному віснику ХОІППО – «Свято – Маки пам’яті»
9.03.2017р. – публікація у електронній  газеті «Освіта Хмельниччини», «Дошкілля Хмельниччини» - Практичні заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації для вихователів району
2017р. травень – публікація у часописі «Розкажіть онуку» - конкурс дитячого малюнка «Правила безпеки: знай та вмій» - подано творчі роботи вихованців прогулянкової групи на тему «Пожежна безпека»
17.09.2016р. – публікація в газеті «Дунаєвецький вісник» - стаття «Творимо казку дитинства»
2016 р. вересень Публікація у бібліотечці  вихователя дитячого садка – педагогічний тренінг «Формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дітей дошкільного віку»
2015 р. серпень Виступ на районній конференції «Формування в дітей економічних уявлень» (презентація  з досвіду роботи)
З 2016 по 2017 рік – керівник  семінару - практикуму для вихователів груп старшого дошкільного віку

З 2013 по 2015р. – керівник творчої групи вихователів молодшого дошкільного віку 


Немає коментарів:

Дописати коментар